2017 NTK Rugbyweek

2017 NTK Rugbyweek

2017 NTK Rugbyweek

31 Maart - 5 April

Volledige program en spanlyste 

DAGPROGRAM

UITSLAE

Kliek op 'n datum om dit oop te maak...

Vrydag, 31 Maart 2017
17:15Aandete vir spelers
17:30Funksie vir afrigters en NTK personeel by die rugbylosie
17:45Afrigter & beampte vergadering-rugbylosie (boonste vlak)
18:00Spankompetisie vir spelers op die A-rugbyveld
20:00Koshuissnoepie maak oop
22:00Ligte uit
Saterdag, 1 April 2017 - WEDSTRYDDAG 1

WEDSTRYDDAG 1

05:45Opstaan
06:30Ontbyt
08:30o.16 Sutherland vs Tom Naudé
09:40o.16 Brandwag vs Merensky
10:50o.16 Vereeniging Gimnasium vs Jan Viljoen
12:00o.16 Jeugland vs Malibu High
13:101e Barbarians vs Nylstroom
14:301e Curro Heuwelkruin vs Malibu High
15:401e Vereeniging Gimnasium vs Piet Potgieter
16:50Amptelike opening
17:101e Jeugland vs Merensky
18:00Aandete vir spelers
18:30VIP Funksie
19:00Spelervaardigheids-kompetisie (A–veld)
20:30Koshuissnoepie maak oop
22:00Ligte uit
Sondag, 2 April 2017
07:00Opstaan
08:00Ontbyt
09:15Vryetyd
12:00Middagete @ High Grove
14:00Vryetyd
18:00Aandete
19:00Koshuissnoepie maak oop
22:00Ligte uit
Maandag, 3 April 2017 - WEDSTRYDDAG 2

WEDSTRYDDAG 2

06:45Opstaan
07:30Ontbyt
09:00o.16 Malibu High vs Sutherland
10:10o.16 Brandwag vs Jan Viljoen
11:20o.16 Vereeniging Gimnasium vs Merensky
12:30o.16 Jeugland vs HTS Tom Naudé
13:401e Malibu High vs Nylstroom
15:101e Curro Heuwelkruin vs Barbarians
16:201e Piet Potgieter vs Jeugland
17:201e Vereeniging Gimnasium vs Merensky
18:00Aandete vir spelers
19:00VIP Funksie
19:00Skopkompetisie (A-veld)
20:30Koshuissnoepie maak oop
22:00Ligte uit
Dinsdag, 4 April 2017
07:00Opstaan
08:00Ontbyt
09:00Geleentheid vir oefensessie
13:00Middagete
14:00Geleentheid vir oefensessie
17:30Aandete
18:30Koshuissnoepie maak oop
22:00Ligte uit
Woensdag, 5 April 2017 - WEDSTRYDDAG 3

WEDSTRYDDAG 3

05:00Opstaan
06:00Ontbyt
06:30Ontruim koshuis
07:30A-veld: Barbarians vs Piet Potgieter  |  B-veld: Sutherland vs Brandwag
08:40A-veld: Vereeniging Gim vs Jeugland  |  B-veld: HTS Tom Naudé vs Malibu
09:50A-veld: Curro Heuwelkruin vs Nylstroom  |  B-veld: Jan Viljoen vs Merensky
11:00A-veld: Malibu vs Merensky  |  B-veld: Vereeniging Gim vs Jeugland
12:15Prysuitdeling
13:00Spanne vertrek

Kliek op 'n datum om dit oop te maak...

Saterdag, 1 April 2017 - WEDSTRYDDAG 1

WEDSTRYDDAG 1

o.16

TydSkoolPunteSpeler van die wedstryd
08:30Sutherland 0 
 Tom Naudé 39Waldo Espach (6)
09:40Brandwag 15 
 Merensky 17Vic Swan (7)
10:50Vereeniging Gimnasium 29JC Albrightson (8)
 Jan Viljoen 5 
12:00Jeugland 27Deniro van der Walt (6)
 Malibu High 7 

1e

13:10Barbarians 0 
 Nylstroom 27Francois Weyers (6)
14:30Curro Heuwelkruin 46Renier Gerber (9)
 Malibu High 10 
15:40Vereeniging Gimnasium 37Webster Swanepoel (10)
 Piet Potgieter 10 
17:10Jeugland 17 
 Merensky 34Noko Malatji (11)
Maandag, 3 April 2017 - WEDSTRYDDAG 2

WEDSTRYDDAG 2

o.16

TydSpanPunteSpeler van die wedstryd
09:00Malibu High 21 Jayde Moses (1)
 Sutherland 5 
10:10Brandwag 12 Lee van Wyngaardt (6)
 Jan Viljoen 14 
11:20Vereeniging Gimnasium 22 Edward Eagleton (5)
 Merensky 7 
12:30Jeugland 51 Darren van Wyk (5)
 HTS Tom Naudé 7 

1e

13:40Malibu High 12 Darian Williams (10)
 Nylstroom 10 
15:10Curro Heuwelkruin 58 Reece Wynne (10)
 Barbarians 3 
16:20Piet Potgieter 7 
 Jeugland 54 Chris J v Rensburg (15)
17:20Vereeniging Gimnasium 15 Zayne du Plessis (7)
 Merensky 18 

 

Woensdag, 5 April 2017 - WEDSTRYDDAG 3

WEDSTRYDDAG 3

o.16 (B-veld)

07:30Sutherland12
 Brandwag41
08:40HTS Tom Naudé12
 Malibu High7
09:50Jan Viljoen5
 Merensky14
11:00Vereeniging Gimnasium12
 Jeugland54

1e (A-veld)

07:30Barbarians0
 Piet Potgieter34
08:40Vereeniging Gimnasium11
 Jeugland3
09:50Curro Heuwelkruin17
 Nylstroom16
11:00Malibu High3
 Merensky31


1e-span wedstryde op
SATERDAG, 1 APRIL
is beskikbaar op die StudioFive toepassing.

StudioFive

SPANFOTO'S

2017 NTK Rugbyweek