Calendar

August 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
  • CYCLE 10, DAY 8
  • DOGTERSHOKKIE: Noordvaal
  • SAIPA Olympiad - ROUND 2
  • Go-MAD
  • Konferensiesaalbespreking: Einstein-aand
  • Gr 12 Dept Restaurantaand
2
  • CYCLE 10, DAY 9
  • DOGTERSHOKKIE: Noordvaal
  • Godsdiensperiode
  • Mnr. & mej. Merensky kleedrepetisie
  • UK-vergadering: hoof- & onderhoofleiers
3
  • CYCLE 10, DAY 10
  • Gr 11 Toppresteerdersfunksie: TUKS
  • DOGTERSHOKKIE: Noordvaal
4
  • BOOGSKIET: Limpopo binnenshuis
  • LANDLOOP: Limpopo (LIMA) kampioenskappe
  • MOUNTAIN BIKING: Magoebaskloof Challenge
  • Netball: U/15 Girls - Kay Motsepe Championships
  • Cricket: 1st team boys vs Nkowankowa
  • RUGBY: 0/14 span - MHS vs Piet Retief
  • DOGTERSHOKKIE: Noordvaal
5
  • BOOGSKIET: Limpopo binnenshuis
6
  • Mnr. & Mej. Merensky
  • SIKLUS 11, DAG 1
  • Landbouprakties
7
  • SIKLUS 11, DAG 2
  • Cricket: 1st team vs Stanford Lake College
  • Krieket: 0/15 vs Stanford Lake College
  • Church activities
  • Gr 12 Dept Restaurant evening
8
  • Letaba Skou
  • SIKLUS 11, DAG 3
  • Gr 10 Landbouprakties by die skou
  • Krieket: 0/15A vs Stanford Lake College
  • Cricket: 1st Team boys
  • Soccer: Jnr and Senior Teams
9
  • Letaba Skou
  • NASIONALE VROUEDAG
10
  • Letaba Skou
  • SCHOOL HOLIDAY
11
  • Letaba Skou
  • RUGBY: Virsekerbeker halfeind
12
13
14
  • CYCLE 11, DAY 7
  • Church activities
  • ROJAC Competition
15
  • CYCLE 11, DAY 8
  • Interhoër LANDLOOP / CROSS COUNTRY Inter High
  • Go-MAD
  • UK-vergadering
16
  • CYCLE 11, DAY 9
  • Godsdiensperiode
17
  • CYCLE 11, DAY 10
  • Laaste dag vir gr 12 opdragte en PATs
18
  • Radikale redenaars (Limpopo finaal)
  • ARCHERY: North West field champs
  • NETBAL: Fast 5 Limpopo kampioenskappe (o.15 en o.17)
  • MOUNTAIN BIKING: School MTB Challenge - Tour de Polokwane
  • Inni-mandjie-fees
  • Krieket: 0/15 vs Nkowankowa
  • Cricket: 1st team boys vs Nkowankowa
19
  • ARCHERY: North West field champs
20
  • SIKLUS 12, DAG 1
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • Saalopening
  • Landbouprakties
21
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • SIKLUS 12, DAG 2
  • Cricket: u/15B vs Ben Vorster
  • Church activities
  • Gr 9 Vakinligtingsaand / Gr 9 Subject Information Evening
22
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • WoWee-Woensdag (pouse)
  • SIKLUS 12, DAG 3
  • Go-MAD
23
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • Interact (break)
  • SIKLUS 12, DAG 4
  • Godsdiensperiode
24
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • DEBAT: Dink of Sink
  • SIKLUS 12, DAG 5
25
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • CHESS: Capricorn u.16/20 qualifying tournament
  • MOUNTAIN BIKING: Lentetrap MTB
  • BOOGSKIET: Limpopo 3D-kampioenskappe
  • Cricket: u/15 Boys vs Phalaborwa
  • Krieket: 1ste span seuns vs Phalaborwa
26
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
27
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • CYCLE 12, DAY 6
  • Landbouprakties
  • Soccer: Junior and Senior Teams vs Stanford Lake College
28
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • CYCLE 12, DAY 7
  • Cricket: u/15B vs Frans du Toit
  • Church activities
29
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • CYCLE 12, DAY 8
  • Krieket: 1ste span dogters vs Nkowankowa Hub
  • Go-MAD
30
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • CYCLE 12, DAY 9
  • Godsdiensperiode
31
  • Gr 12 Rekordeksamen / Trial exam
  • CYCLE 12, DAY 10
  • UK-lentedag

For more calendar dates, download our School Communicator here:

Merensky School Communicator