Kalender

May 2018

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
  • WORKER'S DAY
  • RUGBY: Bokkieweek Verre-Noord proewe
  • D/HOKKIE: Bokkieweek Verre-Noord proewe
2
  • CYCLE 7, DAY 8
  • Gr 12-onderhoude
  • TRITECH: Eerste ronde
  • Leadership course
  • Go-Mad
3
  • Gr 12-onderhoude
  • TRITECH: Eerste ronde
  • CYCLE 7, DAY 9
  • NETBALL: vs Stanford Lake College
  • Godsdiensperiode
  • INTERACT: Pouse
  • Mnr en Mej Merensky-oefening
  • EC Meeting
4
  • Gr 12-onderhoude
  • TRITECH: Eerste ronde
  • CYCLE 7, DAY 10
  • UK Nominante: Laaste dag vir info na mev. Venter
5
  • Gr 12-onderhoude
  • MOUNTAIN BIKING: SA XCO Cup Series
  • ARCHERY: Limpopo field championships (home)
  • RUGBY AND NETBALL: vs HTS Tom Naudé (weg)
6
  • Gr 12-onderhoude
7
  • Gr 12-onderhoude
  • SIKLUS 8, DAG 1
  • Mnr. Bosvark & juf. Loerie
  • NETBALL: Limpopo trials (u.14/15)
  • Boekkontrole begin
  • Saalopening
  • Landbouprakties
8
  • Gr 12-onderhoude
  • SIKLUS 8, DAG 2
  • RUGBY: Limpopo trials (2nd round)
  • NETBALL: Provincial trials (u.16/17/18)
  • Sieketoets
  • Kerkaktiwiteite
9
  • Gr 12-onderhoude
  • SIKLUS 8, DAG 3
  • SEUNSHOKKIE: vs Ben Viljoen (weg)
  • NETBAL: Afrigterseksamen
  • Thrilling Wednesday
  • Go-MAD
10
  • Gr 12-onderhoude
  • SIKLUS 8, DAG 4
  • BOYS HOCKEY: vs Groblersdal Academy (away)
  • ATKV-debat @ HS Hans Strijdom
  • ATKV: Debat @ Hoërskool Hans Strijdom
  • Netbal: Heuwelkruin vs MHS
  • Mnr en Mej Merensky-oefening
11
  • Gr 12-onderhoude
  • SIKLUS 8, DAG 5
  • TRITECH: Laaste dag vir inskrywings
  • OPEDAG - HOëRSKOOL MERENSKY
12
  • Gr 12-onderhoude
  • MOUNTAIN BIKING: Debtsafe MTB
  • CROSS COUNTRY: Waterberg liga 2
  • CHESS: Capricorn u.16/20 Qualifying tournament
  • RUGBY vs Ben Viljoen (home)
13
14
  • Gr 12-onderhoude
  • CYCLE 8, DAY 6
  • Aankondiging van UK-nominante
  • Pneumatix bemark tydens saal
  • Saal
  • EISTEDDFOD: Musiek
  • NAMPO-toer (Afwesig: Louis en Danielle Fourie)
  • NETBAL: Bokkieweek Verre-Noord proewe
15
  • Gr 12-onderhoude
  • CYCLE 8, DAY 7
  • RUGBY: Limpopo proewe (3e ronde)
  • Sick test
  • EISTEDDFOD: Musiek
  • NAMPO-toer (Afwesig: Louis en Danielle Fourie)
  • Kerkaktiwiteite
16
  • Gr 12-onderhoude
  • CYCLE 8, DAY 8
  • WoWee Wednesday
  • EISTEDDFOD: Musiek
  • NAMPO-toer (Afwesig: Louis en Danielle Fourie)
  • Kruistog
17
  • Gr 12-onderhoude
  • CYCLE 8, DAY 9
  • NETBALL: MHS vs Ben Vorster
  • EISTEDDFOD: Musiek
  • Godsdiensperiode
  • TRITECH: Merensky Skoolronde
  • Wêreldkennis Olimpiade - Gr 8 tot 12
  • Hokkie: MHS vs Ben Vorster
  • Pop-Ups
18
  • Gr 12-onderhoude
  • CYCLE 8, DAY 10
  • NETBALL: Provincial training
  • Wiskunde Olimpiade
19
  • MOUNTAIN BIKING: Limpopo XCO
  • RUGBY & DHOKKIE: vs HS Piet Potgieter (tuis)
  • ARCHERY: Triple Crown leg 2
  • Gauteng Jeugskou
20
21
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
22
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • RUGBY: Limpopo proewe (finaal)
  • Kerkaktiwiteite
23
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • S/DHOKKIE: vs Ben Vorster (tuis)
24
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
25
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • TENNIS: Snr & Jnr liga (C- & D-spanne)
26
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • LANDLOOP: Liga 3
  • RUGBY: vs Frikkie Meyer (away)
  • ATKV Debat Semifinale
27
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
28
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • Nuwe UK-ouers vergadering
29
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • Kerkaktiwiteite
  • UK Tour meeting
30
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM
  • DOGTERS- & SEUNSHOKKIE: vs Louis Trichardt (tuis)
31
  • JUNIE-EKSAMEN / JUNE EXAM

Vir meer kalenderdatums, laai ons School Communicator hier af:

Merensky School Communicator