Kalender

July 2019

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
  • Mauritius Cricket Tour
  • RUGBY: o.18 Cravenweek / Akademieweek (Bloemfontein)
  • Skoolvakansie
  • NETBALL: NSA Champs
  • Boogskiettoer na Zambië
2
  • Mauritius Cricket Tour
  • NETBALL: NSA Champs
  • RUGBY: o.18 Cravenweek / Akademieweek (Bloemfontein)
  • Skoolvakansie
  • Boogskiettoer na Zambië
  • Kerkaktiwiteite / Church Activities
3
  • Mauritius Cricket Tour
  • NETBALL: NSA Champs
  • RUGBY: o.18 Cravenweek / Akademieweek (Bloemfontein)
  • Skoolvakansie
  • Boogskiettoer na Zambië
4
  • Mauritius Cricket Tour
  • NETBALL: NSA Champs
  • RUGBY: o.18 Cravenweek / Akademieweek (Bloemfontein)
  • Skoolvakansie
5
  • NETBALL: NSA Champs
  • RUGBY: o.18 Cravenweek / Akademieweek (Bloemfontein)
  • Skoolvakansie
6
  • NETBALL: NSA Champs
  • RUGBY: o.18 Cravenweek / Akademieweek (Bloemfontein)
  • Skoolvakansie
  • Limpopo SAWMGA (Horse Riding), Qualifier 5
7
8
9
  • Cycle 9, Day 7
  • Skole heropen
  • Saalopening (Hannes Steyn)
  • Kerkaktiwiteite / Church Activities
10
  • Siklus 9, Dag 8
  • UK-kamer oorhandiging
  • Soccer (Junior and Senior) vs Ben Vorster High School
  • EC Meeting
  • Hockey vs Curro Heuwelkruin (1ste seuns)
11
  • Cycle 9, Day 9
  • Dink Of Sink: Limpopo
  • Godsdiensperiode (Groep 1)
12
  • Dink Of Sink: Limpopo
  • NETBALL: World Champs
  • Siklus 9, Dag 10
13
  • NETBALL: World Champs
  • KRIEKET: 0/15A Seuns vs Nkowankowa
  • SOCCER: u/19 boys team vs Eric Louw
  • LIMA Cross Country League 5
  • CRICKET: 1st Team Boys vs Nkowankowa
  • XCO - TOUR DE MAROELA
  • Hokkie: 2de span dogters vs Ben Viljoen
14
  • NETBALL: World Champs
15
  • NETBALL: World Champs
  • Cycle 10, Day 1
  • Hockey: u/16 girls vs Warmbad
16
  • NETBALL: World Champs
  • Siklus 10, Dag 2
  • POP-UPS: Oudisies
  • Kerkaktiwiteite / Church Activities
  • Oueraand / Parent's Evening (PER AFSPRAAK / PER APPOINTMENT)
17
  • NETBALL: World Champs
  • Cycle 10, Day 3
  • Gr 12 Dept Restaurant Evening
  • POP-UPS: Auditions
  • Go-Mad
18
  • NETBALL: World Champs
  • Siklus 10, Dag 4
  • WordWorx
  • Religion Period (Group 2)
19
  • Cycle 10, Day 5
  • NETBALL: Sec Schools Championships
  • TRITECH: Tzaneen Ronde
  • GIRLS HOCKEY: Limpopo Semi Finals & Finals
  • Aanlegtoetse: Gr 9 / Aptitute Tests Gr 9
  • SANRAL Road Safety Education Programme Workshop - Gr 10 team
20
  • NETBALL: Sec Schools Championships
  • KRIEKET: 1ste span seuns vs Phalaborwa
  • RUGBY: Limpopo Final (A-spanne)
  • HOKKIE: 0/16 en 2de spanne @ Stanford Lake College
  • HOCKEY: u/14 and u/15 girls @ PHS
  • CRICKET: u/15 Boys vs Phalaborwa
  • CHESS: u.16 & u.20 Tournament
  • SANRAL Road Safety Education Programme Workshop - Gr 10 team
21
  • NETBALL: Sec Schools Championships
22
  • Siklus 10, Dag 6
  • Saalopening / Assembly
  • HOCKEY: u/14; u/16 and 1st team boys vs PHS
23
  • Cycle 10, Day 7
  • Sieketoets / Sick Test
  • Leierskapontwikkeling
  • Kerkaktiwiteite / Church Activities
24
  • Krieket: 1ste span dogters vs Nkowankowa
  • Siklus 10, Dag 8
  • KRIEKET: 1ste span meisies vs Nkowankowa
  • Gr 12 Dept Restaurantaand
  • Hockey Girls: u/14 shadow evening @ Panarottis
  • Go-Mad
25
  • Bloedbank
  • Cycle 10, Day 9
  • SEUNSHOKKIE: Noordvaal o.14, o.16, 1e
  • Godsdiensperiode (Groep 3)
  • Gr 9 Vakinligtingsaand
  • Pop-Ups
26
  • SEUNSHOKKIE: Noordvaal o.14, o.16, 1e
  • Siklus 10, Dag 10
27
  • SEUNSHOKKIE: Noordvaal o.14, o.16, 1e
  • KRIEKET: 0/15 seuns vs Ben Vorster
  • 7's RUGBY TOERNOOI (0/15 en 0/17)
  • CRICKET: 1st team boys vs Ben Vorster
  • GIRLS HOCKEY: Champ of Champs
  • Letsitele Kaskar
  • RUGBY: Virsekerbeker Uitspele (o.14)
28
29
  • Cycle 11, Day 1
  • Spelling Bee
  • UK - Week (Pouses)
  • Saalopening / Assembly
  • Krieket: 1ste span dogters vs Stanford Lake College
30
  • Siklus 11, Dag 2
  • Sieketoets / Sick Test
  • UK - Week (Pouses)
  • Kerkaktiwiteite / Church Activities
  • UK- Vergadering
31
  • Cycle 11, Day 3
  • UK - Week (Pouses)
  • Go-Mad

Vir meer kalenderdatums, laai ons School Communicator hier af:

Merensky School Communicator