Leiers

UK (Uitvoerende Komitee)

Die nuwe Uitvoerende Komitee vir 2016/2017 is gekies. Al die genomineerdes het, vanaf so vroeg as graad 8, verpligte leierskap opleidingsessies bygewoon. Om te kwalifiseer as kandidaat in die verkiesing moes die leerlinge ook bewys lewer van hul betrokkenheid by ‘n wye verskeidenheid van aktiwiteite in die skool.

MHS UK 2016/2017

VOOR: Chantelle Maswanganyi, Britney Chu, Hayley Stephenson, Eljana Fleischmann, Belinda Nzadi, Elzanne Engelbrecht, Naledi Molewa, Lize Crafford, Amelia Middleton en Valeriia Avdysh.
MIDDEL: Tahiya Moosa, Jenna Devenish, Marlu McLean, Melany Hlongwane, Elzette van Dyk, Wanga Mboweni, Noko Mabilo, Zenelda Schoeman, Clariska Venter en Chelsea Schlebusch.
AGTER: Rudolph Beetge, Herman Grové, Stefan Prinsloo, AJ Fourie, Richard Coleman, JJ Davis, Stefan Pretorius, Noko Malatji, Chris Bill en Erich Mostert.

Hoofleiers

Zenelde Schoeman

VOORSITTER: Zenelde Schoeman

Stefan Prinsloo

VOORSITTER: Stefan Prinsloo

Stefan Prinsloo

O/VOORSITTER SPORT: Stefan Pretorius

AJ Fourie

O/VOORSITTER SOSIAAL: AJ Fourie

Valeriia Avdysh

O/VOORSITTER KULTUUR: Valeriia Avdysh

Marlu McLean

O/VOORSITTER AKADEMIE: Marlu McLean


VLR (Verteenwoordigende Leerlingraad)

Klas Seuns Dogters
8A Jahdin Fleischmann Jomari de Beer
8B Donovan Rodrigues Emma Dalrymple-Hay
8C Retief Fourie Janke Basso
8D Rendi Modika Ronel Maponya
8E Franco de Klerk Annalene Rood
8F Tiyani Hlaisi Rikitai Memba
8G Shaun de Beer Michaela Elbrecht
9A Jan Naudé Lache vd Westhuizen
9B Janco Coetzee Iszabella le Roux
9C Ikne Stucki Mienke Lombard
9D Ian Coertzen Jamie Robertson
9E Tivani Shilubane Mmakgomo Mashile
9F Tristan Jackson Refilwe Masehela
9G Sinethemba Siwisa Mixo Mhlongo
10A Stefan Corbett Lisa Maguire
10B Arne Verster Cara Flattery
10C Sean Hunt Tuney Strydom
10D Seth Lathane Mmarena Mamaine
10E Lebepa Leshabane Charney Rae
10F Dillon De Lange Danielle Theron
11A Jason Mellet Anri Mclean
11B Delux Jooste Letilda Pohl
11C Wynand Scholtz Juane Luus
11D Melvyn Maphoto Khubi Sekgobela
11E Kenan Ngobeni Pearl Malahlela
11F Masedi Manamela Cameron Buys
12A Arno van Coller Eljana Fleischmann
12B Rudolph Beetge Lilly Pohl
12C Leon Jardine Amore Immelman
12D Francois Coetzer Chelsea Schlebusch
12E Nehemie Munduku Precious Nkuna
12F Obed Mabuza Noko Mabilo

 


Leier Nuus

Merensky inaugurates new Executive Committee

Gepubliseer op
Merensky’s enthusiastic new EC group was inaugurated on Tuesday 19 July, during a prestigious ceremony enhanced with candlelight and music. The former EC members symbolically handed over their duties with an exchange of blazers. Freddie Lubbe and Xané du Toit, bid farewell with their outgoing speeches as chairpersons. Joseph Raspel and Altacia Gubitz laid down the reigns as hostel chairpersons. Stefan Prinsloo and Zenelde Schoeman made their debut speeches as new chairpersons for 2016/2017, while AJ Fourie and Amelia Middleton were inaugurated as new chairpersons for the hostel. A scrumptious meal was served in the Teatro.
Kategorieë: Leiers